Regenerácia vstrekovača

Common rail je najobľúbenejší systém vstrekovania v moderných dieselových automobiloch. Bohužiaľ, vstrekovače ako súčasť systému sa najrýchlejšie opotrebujú a náklady na ich výmenu môžu dosiahnuť až niekoľko tisíc. Našťastie môžu byť podrobené procesu regenerácie - správne vykonaná regenerácia úplne obnoví pôvodné parametre injektora. V závislosti od stupňa poškodenia vstrekovača sa cena takejto regenerácie pohybuje od 200 do 800 PLN.

Ako jedna z mála spoločností v Poľsku dávame nové kódy pre vstrekovače Common Rail Siemens VDO Continental / Bosh / Denso. Revitalizujeme tiež piezo komín injektorov Siemens VDO Continental elimináciou skratov medzi vrstvami piezo komína. Toto vylepšenie injektora nám umožňuje používať zariadenie Carbon Zapp CRU2R pracujúce so súčasným signálom vhodného profilu.

Regenerujeme vstrekovače BOSH, DELPHI, DENSO a SIEMENS / CONTINENTAL Common Rail v osobných a nákladných automobiloch (všetky typy - piezo, elektromagnetické a dvojvinuté). Máme moderné vybavenie pre vstrekovacie systémy, vrátane testera vstrekovania nafty a benzínu Carbon Zapp CRU2R na vstrekovanie benzínu a autorizovaného spoločnosťou VDO na testovanie vstrekovačov Siemens VDO Continental s reguláciou energie.

Proces regenerácie vstrekovača zahŕňa potrebu zadať kód IMA (skratka pre: vstrekovač Mengen Abgleich). Nedodržanie tejto povinnosti by mohlo viesť k vážnemu zlyhaniu pohonnej jednotky a tiež by mohlo spôsobiť poruchu výfukového systému. V našej dielni kódujeme vstrekovače Common Rail a dávame individuálne kódy IMA.

Celý proces regenerácie vstrekovania prebieha podľa nasledujúcich stupňov:
• demontáž injektora,
• testovanie injektora CR so zariadením Carbon Zapp CRU2R,
• ocenenie a kontakt so zákazníkom,
• čistenie CR injektora: externý ultrazvukovou metódou s ochranou pred kavitáciou a vnútorným vysokým tlakom pomocou chemického čistiaceho prostriedku,
• kompletná výmena pečatí,
• výmena ďalších prvkov, ak sú opotrebované,
• opätovná montáž všetkých komponentov,
• nastavenie nastavovacích rozmerov,
• nastavenie vhodných injekčných dávok,
• opakovaná skúška.

Viac informácií na našich webových stránkach: www.commonrail-expert.pl

 

Pozri tiež

Kolonia 19, 43-430 Skoczów
woj. śląskie, Polska
NIP: 5481011421
pondelok - piatok: 8.00-18.00
Sobota - nedeľa: Uzavretý
Pridať do kontaktov
Prejdite nahor

uj: Edycja komunikatu - Święta
Zadajte svoje telefónne číslo:
+
-
-
-
Vaše telefónne číslo nebude použité na marketingové účely ani nebude preposielané. Zavoláme vám iba späť.
Porozprávajte sa s odborníkom
pre klientov z Poľska:
(+48) 572 100 100 (+48) 669 20 30 40 (+48) 334 321 444
pre zákazníkov z Českej republiky:
(+420) 55 80 80 009
pre zákazníkov zo Slovenska:
(+421) 22 120 12 44