Prečo my?

Ak hľadáte dobrého mechanika, ste na správnom mieste!

Vag-Expert je najvyššia kvalita v oblasti automobilovej mechaniky. Zistite, prečo by ste si mali zvoliť náš seminár:
 • 5. miesto na národnej súťaži Mechanika roka 2016 - náš seminár zamestnáva jedného z najlepších odborníkov v Poľsku.
 • Máme certifikát dôveryhodného seminára udelený spoločnosťou DobryMechanik.pl na základe recenzií zákazníkov. Tento certifikát je možné získať za najvyššiu kvalitu služieb a za dodržanie najvyšších štandardov služieb zákazníkom.
 • Pracujeme na strojoch renomovaných spoločností: Sunnen, Newen, Comerc, Kwik-Way a Comec.
 • Neustále zdokonaľujeme svoje vedomosti a zručnosti a do ponuky premietame náš záujem o technické novinky.
 • Sme oficiálnym distribútorom riešení Magicmotorsports a V-Tech, čo znamená, že pokiaľ ide o ladenie, dôverujeme iba overeným úpravám.
 • Často sa zdokonaľujeme po inej mechanike.
 • Opravujeme tiež až 30 automobilov, čo je dôkazom toho, že naša dielňa je skutočne veľká.
 • Máme vlastné odťahovacie vozidlá - s kapacitou 1,8 t a 2,8 t.
 • Pôsobíme nielen profesionálne, ale aj včas. Nikdy nedržíme vozidlá našich zákazníkov - odovzdáme hotové auto späť v dohodnutom čase alebo skôr.
 • Sme dôveryhodným partnerom mnohých autorizovaných čerpacích staníc (ASO). Na ich žiadosť vykonávame veľa opráv, najmä tie, ktoré sa týkajú výmeny alebo opravy motora.
 • Dôverovali nám mnohí klienti z celej krajiny, ako aj zo zahraničia - vrátane Českej republiky, Nemecka, Rakúska, Slovenska, Škandinávie, Francúzska, Saudskej Arábie a Spojených arabských emirátov.
 • Ak je to vôľa zákazníka, sami si vyzdvihneme svoje auto a po oprave sa vrátime na stránku.

Dielňaautomechaniky Vag-Expert so sídlom v Skoczowe je osvedčeným miestom na mape automobilových služieb v celom Poľsku.

Opravy automobilov vykonávame od roku 1995. Špecializujeme sa na poskytovanie služieb údržby vozidiel VW, Audi, Seat a Škoda. Tiež obchodujeme a dovážame použité diely zo západnej Európy.

Naša dielňa zamestnáva iba kvalifikovanú mechaniku s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá je schopná rýchlo a bezchybne lokalizovať a opraviť akúkoľvek chybu. Vedúci dielne je jedným z víťazov súťaže Mechanik roka 2016.

„Som profesorom a vášňou som elektromechanik. Mám tiež skúsenosti s veľkoobchodom s automobilmi. Otvorenie workshopu bolo hlavným cieľom spokojnosti zákazníka, a preto sa staráme o najvyššiu kvalitu, aktuálnosť a komplexnosť poskytovaných služieb. Sme rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť a neustále rozširujeme rozsah našich služieb - naša ponuka sa mení veľmi rýchlo. Zaručujeme profesionalitu a vysokú úroveň poskytovaných služieb. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou! Pozývam vás do nášho workshopu v Skoczowe na ul. Kolín nad Rýnom 19.
Kazimierz Malec

 

Poskytujeme komplexné servisné a opravárenské služby pre vozidlá VW, Audi, Seat a Škoda: od výmeny oleja po výmenu prevodovky, pravidelné prehliadky a diagnostiku počítača. Poskytujeme všetky služby v oblasti automobilovej mechaniky a elektromechaniky, veľkých opráv motorov, regenerácie hlavy, geometrie kolies, servisu klimatizácie a ladenia čipov motorov a prevodoviek.

 

Medzi naše služby patria okrem iného:

 • Hlavné generálne opravy (regenerácie) všetkých benzínových a naftových motorov VAG.
 • Výmena rozvodových remeňov a reťazí, ako aj chybných olejových čerpadiel a vyvažovacích modulov (2,0 TDI).
 • Oprava a výmena prvkov systému odpruženia spolu s nastavením geometrie v technológii Real 3D.
 • Pravidelné kontroly klimatizácie, opravy, plnenia, chemickej dezinfekcie a fumigácie ozónu.
 • Predaj nových a použitých mechanických dielov pre automobily VAG. Ponúkame stovky použitých motorov a prevodoviek, ako aj tisíce ďalších mechanických častí.


Jeden z najlepších mechanikov v Poľsku pracuje na Vag-Expert!

Náš najskúsenejší mechanik, vedúci dielne Tomasz Nowak, ktorý pracuje v spoločnosti Vag-Expert od roku 2002, získal 5. miesto v prestížnej súťaži mechanikov 2016, ktorú organizovali Autopartner, Bosch, Castrol, ZF, Zachs, Lemforder. Do súťaže sa prihlásilo takmer 2 000 mechanikov z dielní z celého Poľska. Na veľké finále už bolo pozvaných iba 125 ľudí, ktorí po online eliminácii získali najvyššie skóre. Počas finále spomedzi 125 profesionálov po dvoch dňoch súťaže: vedomostné testy a veľa praktických úloh, bolo vybraných 10 najvýznamnejších mechanikov - expertov, ktorým boli ocenení víťazi súťaže. Náš mechanik sa v tomto rebríčku umiestnil na 5. mieste! Získať také vysoké miesto v rebríčku najlepších mechanikov z celého Poľska je pre Tomeka nesporným vyznamenaním a pre nás dôvod, aby sme boli hrdí.

To dokazuje, že auto odložené na opravu v našej dielni bude opravené alebo pod dohľadom jedného z najväčších mechanikov v Poľsku.

Ak chcete vidieť viac fotografií z veľkého finále súťaže Mechanik roka 2016 a dozvedieť sa viac o súťaži, kliknite na odkaz:
Kolonia 19, 43-430 Skoczów
woj. śląskie, Polska
NIP: 5481011421
pondelok - piatok: 8.00-18.00
Sobota - nedeľa: Uzavretý
Pridať do kontaktov
Prejdite nahor

Zavoláme vám späť!
Zadajte svoje telefónne číslo:
+
-
-
-
Vaše telefónne číslo nebude použité na marketingové účely ani nebude preposielané. Zavoláme vám iba späť.
Porozprávajte sa s odborníkom
pre klientov z Poľska:
(+48) 572 100 100 (+48) 669 20 30 40 (+48) 334 321 444
pre zákazníkov z Českej republiky:
(+420) 55 80 80 009
pre zákazníkov zo Slovenska:
(+421) 22 120 12 44